Dřevostavby DEKPANEL rychle a s úsporou financí

Dřevostavby jsou v současné době čím dál oblíbenější, důvodem je rychlá výstavba i úspora nákladů. Jsou častou volbou také z ekologického hlediska. Stavíme dřevostavby z masivních panelů DEKPANEL, které pocházejí především z českých lesů a jsou vyráběny s ohledem na maximální využití surovin a minimální objem odpadu. Zakládáme si na kvalitě práce, garanci stanovené ceny i dodání stavby ve stanoveném termínu. Na námi postavené dřevostavby se vztahuje záruka 5 let.

DEKPANEL

DEKPANEL je konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů. Obliba tohoto systému rok od roku roste, důvodem jsou skvělé technické parametry, mezi které patří například výborné statické, tepelně-technické, akustické a požární aspekty, i rychlost a nenáročnost výstavby.

Přednosti dřevostaveb DEKPANEL

Výhodou dřevostaveb DEKPANEL je v první řadě rychlost výstavby. Kompletně dodělaný dům je možné dodat během 3 až 4 měsíců od zahájení zemních prací. Další předností je úspora vnitřního obytného prostoru, stěny z masivního dřevěného panelu mají podstatně menší tloušťku než stěny zděné. V neposlední řadě může volba dřevostavby souviset s difuzní otevřeností stěn i s ekologickými aspekty.

Variabilní použití

Zkušební laboratoř potvrdila výborné vlastnosti panelů v oblasti statické únosnosti, díky čemuž mají architekti a projektanti při navrhování stavby volné ruce. Panely DEKAPANEL jsou únosné pro svislé i vodorovné zatížení a umožňují například navržení kruhových oken nebo rohových oken bez sloupku. DEKAPANEL je určený jak pro nosnou konstrukci rodinných domů, tak pro vícepodlažní bytové domy i stavby občanské vybavenosti.