Historie společnosti

V časové ose se můžete podívat jaký byl vývoj společnosti v uplynulých letech.

1997

Společnost ISOTEP s. r. o. vznikla v roce 1997. Od založení jsme se věnovali stavební činnosti. Vždy jsme ale hledali nové techniky a techologie v oboru stavebnictví.

2003

Rok 2003 byl pro nás přelomový v tom, že jsme se plně soustředili na na zateplení především bytových domů. 

2009

V roce 2009 jsme získali cenu Fasáda roku za zateplení panelového domu v České Třebové a postoupili do finále soutěže Vodafone firma roku Pardubického kraje.

2012

Co se nám povedlo v roce 2012? Vedle řady staveb a zateplených domů, tím čím se chlubíme je dokončený a krásný bytový komplex Nová Dukla v klidné lokalitě Ústí nad Orlicí.

Udělali jsme velký krok do sféry sociálních sítí, když jsme si 1. března 2012 zřídili firemní profil na Facebooku.

2015

Uniká vám teplo z domova, nevíte kolik a kudy? Od roku 2015 nabízíme službu snímkování termokamerou. Pouze termokamera je schopna identifikovat problémy úniků tepla z budov. Jako specialisté na rekonstrukce a revitalizace panelových domů vnímáme termosnímky, jako nejrychlejší a nejlepší způsob, jak odhalit možné plýtvání energií.

2018

V současnosti se zabýváme kompletní stavební výrobou. Realizujeme pozemní a průmyslové stavby. Naší specializací je zateplování objektů, čištění a mytí fasád a střech. V oblasti stavby rodinných domů stavíme jak typové domy, tak rodinné domy dle individuálních projektů. Zajišťujeme dodávku typových projektů na stavby rodinných domů od společnosti Náš dům s. r. o. 
V současné době zaměstnáváme cca 40 pracovníků. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni k provádění zateplovacích technologí, zdících technologií, sanačních prací, montáže lešení vč. revizi a montáži sádrokartonových systémů. Jsou průběžné doškolováni z nových technologií prováděných prací a také nových technologických postupů.
Naše společnost je pojištěna na odpovědnost do výše plnení 10 mil. Kč.

2019

Nabízíme provádění zemních prací od kanalizací přes základy domů až po parkoviště a komunikace. Nabízíme odvoz odpadu a přistavení kontejneru o velikosti 4*2 m na 5 m³. Odvezeme různé druhy odpadů dle předchozí domluvy. Konkrétní nabídku kontejneru a přesnou cenu odvozu pro vaši lokalitu zjistíte po zadání adresy a druhu odpadu před přistavením. V případě, kdy nebude kontejner umístěn na soukromém pozemku, je potřeba zažádat na příslušném městském úřadě o zábor veřejného prostranství.

2021

Protože se pomalu, ale jistě rozrůstáme, museli jsme najít nové prostory, které budou pro nás dostatečně velké. A našli jsme. Odteď nás najdete na adrese Dolní Libchavy 258, 561 16  Libchavy.

Proč stavět s námi?

aneb ISOTEP s. r. o. v číslech!

Máte připravený stavební projekt, potřebujete zateplit váš dům či objekt nebo 
jen potřebujete vyčistit fasádu či střechu? Výběru dodavatele věnujte pečlivou péči!

160+

bytových domů
zatepleno

325+

domů, staveb
a rekonstrukcí

25+

letá tradice
v oboru staveb

2010

firma roku v kraji
finalista soutěže

2009

jsme vítězem
fasády roku

12+

certifikátů
kvality a díla

Pošlete nám krátké zadání
a připravíme vám nabídku!

požádat o nabídku

Prohlédněte si video o nás

Neradi čtete nebo nemáte čas, můžete shlédnout naše video (délka 1:36min.)