Zateplování kontaktními zateplovacími systémy

Specializujeme se na zateplování fasád, při práci vycházíme z dlouholetých zkušeností v tomto oboru. Zateplujeme fasády panelových domů i rodinných domů, ale také výrobních hal a kancelářských budov. Zateplování fasád realizujeme kontaktními zateplovacími systémy.

Proč zateplovat?

Zateplení se vyplatí nejen během zimních měsíců, ale také v létě. V zimě brání úniku nákladného tepla a v létě zabraňuje přehřátí obvodových zdí a interiéru. Díky zateplení dochází k úspoře energií pro vytápění i pro klimatizace, zateplením můžete ušetřit až 60 % výdajů za vytápění. Dalším přínosem je zajištění příjemného vnitřního klimatu, snížení rizika plísní a ochrana obvodových zdí před tepelně-dilatačními pohyby i před povětrnostními vlivy. V neposlední řadě dochází k prodloužení životnosti objektu až o několik desítek let i k získání moderního vzhledu objektu.

Vnější kontaktní zateplovací systém

Jednou z nejrozšířenějších technologií zlepšování tepelně-technických parametrů obvodových plášťů budov je vnější kontaktní zateplovací systém, který je známý také pod zkratkou ETICS (External Insulation Composite System). Tento systém se řídí normou ČSN 732901, jedná se o sestavu průmyslově zhotovených výrobků obsahujících výrobcem systému vybrané a určené části. Jednotlivé části jsou vzájemně sladěny, doplňují se a jsou testovány.

Další práce spojené s revitalizací domů

V rámci zateplování fasád také zpracováváme projektovou dokumentaci, zajišťujeme dostupné dotace a financování celého projektu a vyrábíme a montujeme zábradlí dle projektu. Dále zasklíváme balkóny a lodžie a zajišťujeme hydroizolace a zateplení střech a hydroizolaci suterénů.

Prohlédněte si video o nás

Neradi čtete nebo nemáte čas, můžete shlédnout naše video (délka 1:36min.)