Postavíme vám hrubou stavbu

Hrubá stavba je kompromisem mezi svépomocnou výstavbou, která je mimořádně náročná na čas, odborné znalosti i zkušenosti a stavbou domu na klíč. Dáváte přednost právě této možnosti? Realizujeme hrubé stavby, které se stanou kvalitním základem celého domu. Aby tomu tak bylo, je nutná vysoká kvalita použitého materiálu i preciznost provedení. Díky profesionálním zaměstnancům, více než 20 letům zkušeností v oboru i stovkám realizovaných staveb se můžete spolehnout na rychlost a kvalitu výstavby hrubé stavby domu

Od základní desky po střechu

Práce na stavbě začíná zajištěním veškerých zemních prací, zhotovením základové desky a pokračuje obvodovým zdivem a realizací stropů a střechy. Dům je tedy od A do Z připravený k realizaci elektroinstalace, instalatérské a topenářské práce, zařízení koupelen. Na všechny fáze výstavby se vztahuje zákonem stanovená záruční doba, ve které je možné bezplatně opravit vadné části hrubé stavby. Nemáte zájem o kompletní hrubou stavbu, ale jen o její ucelenou část, jako je například základová deska? Neváhejte se na nás obrátit.

Cena hrubé stavby zahrnuje:

I v případě hrubé stavby samozřejmě existuje standard. Co vše je součástí tohoto standardu uvádíme ve stručnosti zde:

  • zemní práce,
  • základové konstrukce a hydroizolace základů,
  • obvodové a vnitřní nosné stěny a příčky,
  • konstrukce stropů, komín a střešní konstrukci včetně krytiny,
  • výplně otvorů v obvodovém plášti,
  • možnost provedení fasády.

Cena se stanovuje na základě slepého rozpočtu.

Rozsah si dohodneme

Praxe nás naučila nebýt ve specifikaci rozsahu hrubé stavby příliš dogmatický. Proto jsme otevřeni dohodě o našem podílu stavebních prací.