Typový dům podle vašich představ

Ušetření nákladů za individuální projektovou dokumentaci a snazší rozhodování jsou některé z předností typových projektů. Hledáte dům, který vyplní vaše představy do posledního detailu? Prohlédněte si přes 650 moderních typových domů společnosti Ateliér Náš Dům, která je naším parterem pro projekty typových domů. Zároveň si můžete vybrat jakýkoliv typový projekt společnosti G servis. Oslovil vás některý z typových domů, ale přáli byste si nějaké úpravy? Ani to není problém. Při realizaci typového domu na klíč garantujeme vysokou kvalitu práce, dodržení stanoveného termínu i dohodnutou cenu stavby, na kterou poskytujeme garanci 5 let.

Typové domy Ateliér Náš Dům

Ať už je vaše představa ideálního domu jakákoliv, veliký výběr typových domů vám umožní vybrat ten pravý právě pro vás. Naplňuje vaši ideální představu o bydlení bungalov, dvoupodlažní rodinný dům, nebo dvojdům? V katalogu rodinných domů Náš Dům najdete všechny z uvedených typů. Zde je nabídka nejoblíbenějších typů rodinných domů.

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.

Prohlédněte si video o nás

Neradi čtete nebo nemáte čas, můžete shlédnout naše video (délka 1:36min.)