Čištění povrchu fasád i střech

Chcete vrátit fasádě původní vzhled? Vsaďte na čištění fasád, které během krátké doby zvýší estetickou hodnotu stavby, navrátí podkladu původní vzhled a prodlouží životnost fasády. Jsme schopni realizovat menší i velké zakázky rychle a precizně. Za použití profesionálních strojů fasádu očistíme a zbavíme ji prachu, usazenin, sazí, mechů, plísní, řas i hub. Kromě fasád čistíme také střechy.

Cenová kalkulace a zkouška zdarma

Jsme schopni realizovat menší i velké zakázky rychle a precizně. Po osobní prohlídce stanovíme rozsah práce a na ukázku vám část fasády nebo střechy opravíme, abyste měli představu, jak bude výsledek vypadat. Cenová kalkulace i zkouška je zdarma. Za použití profesionálních strojů fasádu očistíme a zbavíme ji prachu, usazenin, sazí, mechů, plísní, řas i hub. Nejprve se fasáda umyje, poté se na ni celoplošně nanese biocidní prostředek, který bude působit 2 až 3 hodiny a poté se fasáda dokonale umyje. Kromě fasád čistíme také střechy, terasy, altány pokryté mechem a příjezdové cesty.

Obnovíme vaši fasádu

Přejete si natřít nebo umýt fasádu? Obraťte se na nás. Společně s mytím fasád umýváme také terasy, střechy, altány pokryté mechem i příjezdové cesty. Díky profesionálnímu vybavení i vlastnímu lešení, kterého máme zhruba 5000 m², si poradíme také s fasádami rozsáhlých objektů i výškových budov.

Nátěry a ochrana fasád

Nátěry fasád chrání objekt proti vnějším vlivům, jejich funkcí je ochrana fasády proti nepříznivým vlivům i proti řasám a plísním. Při práci využíváme progresivní technologii stříkání fasád, která je v současnosti považovaná za nejlepší a nejrychlejší možnost nátěru fasád.